مشخصات کلی

پمپ HPLC یا پمپ پیستونی

 پمپ پیستونی ، پمپ فشار بالا ، پمپ HPLC از مهمترین محصولات پمپ تزریق فشار بالا در یک آزمایشگاه تحقیقاتی می باشد. پمپ HPLC از دقت بسیار بالایی برخوردار است که سیال را در فشار ثابت بالا و با دقت بسیار بالایی تزریق می کند.

پمپ HPLC از یک سیستم پمپ پیستونی استفاده می کند که جریان را معمولا توسط یک دمپر یکنواخت کرده و در اختیار کاربری از جمله یک HPLC یا یک راکتور فشار بالا قرار می دهد.

معمولا قبل از استفاده از یک پمپ پیستونی یا پمپ HPLC نیازمند Degassing مایع می باشد، تزریق مایع degass نشده سبب آسیب های جدی به پیستون پمپ می زند.

از دیگر مواردی که سبب آسیب به پمپ HPLC یا پمپ پیستونی می گردد ، عدم استفاده از فیلتر است ، حضور گرد و غبار در سیال سبب آسیب جدی به پیستون شده و عدم فشار لازم در یک پمپ پیستونی و یا پمپ HPLC را سبب می شود.

برای استفاده از یک پمپ پیستونی یا HPLC برای سیال های اسیدی یا خورنده نیازمند آب بندها و نوع استیل غیر خورنده پمپ پیستونی یا HPLC می گردد.

 شرکت SSI یکی از تولید کنندگان پمپ HPLC می باشد که در انواع مختلف و برای هر کاربری خاص طراحی و ساخته شده است.

خدمات فنی و مهندسی ارائه شده برای تعمیر پمپ پیستونی یا تعمیر پمپ HPLC

یک پمپ HPLC یا پمپ فشار بالا معمولا در کارکرد خود دچار مشکلاتی خواهد شد که نیازمند تعمیر پمپ فشار بالا یا تعمیر پمپ HPLC می باشد.

خدمات فنی و مهندسی و تعمیر پمپ HPLC یا تعمیر پمپ فشار بالا ساخت شرکت SSI تعمیر پمپ HPLC  مدل FD،  تعمیر پمپ HPLC  مدل CP، تعمیر پمپ پیستونی  مدل HP و سایر پمپ های HPLC ساخت شرکت SSI به شرح ذیل می باشد:

  • تعمیر پمپ HPLC و تعمیر پمپ پیستونی که شامل تعویض و یا تعویض قطعات پمپ پیستونی از جمله برد الکترونیک ، قطعات ابزار دقیق و ...
  • یک پمپ فشار بالا HPLC برای تعمیر پمپ پیستونی نیازمند کالیبراسیون جریان و فشار پمپ HPLC می باشد.
  • ارتقاء پمپ پیستونی یا پمپ HPLC شامل ساخت برد کنترل خارجی، سیستم کنترل خارجی با قابلیت کنترل PLC و ...

شرکت پرتوشار با سال ها سابقه درخشان در زمینه تعمیر پمپ پیستونی ، تعمیر فشار بالا ، تعمیر پمپ HPLC خدمات فنی و مهندسی مرتبط با این محصولات را ارائه می دهد.

 

10 / 10
از 1 کاربر