ابزار دقیق

   تجهیزات ابزار دقیق از جمله تجهیزاتی می باشد که در هر آزمایشگاه پژوهشی و فنی و مهندسی کاربرد دارد. ابزار دقیق ، کارایی متنوعی در بخش های صنعتی و آزمایشگاهی دارد که از بین آن می توان به تولید گازهایی مانند هیدروژن و نیتروژن ، اندازه گیری و کنترل فلو انواع گازها ، detect انواع گاز ها ، تزریق یک سیال به راکتورها و ستون های کروماتوگرافی اشاره کرد.

وجود محصولات ابزار دقیق در بسیاری از فرآیندها و عملیات های آزمایشگاهی بسیار ضروری می باشد. دقت و تکرار پذیری دو پارامتر مهم در انتخاب تجهیزات ابزار دقیق می باشند.

شرکت پرتوشار مهرگان آماده ارائه محصولات ابزار دقیق از شرکت های معتبر و high-tech نظیر F-DGSi ( تولید کننده انواع ژنراتورهای گازی ) ، FLOM و Longerpump ( تولید کننده پمپ های: پمپ پریستالتیک ، پمپ فشار بالا و ... ) ، HWSensor و Bosean ( تامین کننده محصولات دتکتور گاز ثابت و دتکتور گاز پرتابل) و SIERRA ( تامین کننده محصولات فلوکنترلر  و فلومتر ) می باشد.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات تجهیزات ابزار دقیق فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با انواع دستگاه های ابزار دقیق توسط اساتید برجسته می باشد. 

ابزار دقیق، محصولات ابزار دقیق، فروش ابزار دقیق، تجهیزات ابزار دقیق

12345...1819مجموع 366 محصول
12345...1819مجموع 366 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 4 کاربر