ژنراتور هیدروژن

  ژنراتور گازی هیدروژن ( Hydrogen Generator ) برای تولید هیدروژن خالص مورد نیاز در کلیه تجهیزات آنالیز دستگاهی از جمله GC، GC-MS، ICP-MS  و کلیه مصارف پژوهشی که نیاز به گاز هیدروژن خالص با کمترین هزینه و بیشترین ایمنی می باشد ، از جمله راکتورهای تحت فشار هیدروژن ، صنایع روغن ، صنایع نفت گاز و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

در انتخاب یک ژنراتور هیدروژن ضروری است که درصد خلوص گاز هیدروژن ، نرخ جریان گاز هیدروژن ، ماکسیمم فشار و محدوده دمایی دستگاه هیدروژن ژنراتور مورد مطالعه قرار گیرد.

الکترولایزر به واسطه ایمنی بالا ، بازدهی بیشتر و راحتی در نصب و اجرا گزینه مناسبی برای استفاده به جای سیلندرهای هیدروژنی پرفشار می باشد، الکترولیز آب تحت ولتاژ خاص سبب تولید هیدروژن با خلوص بالا می گردد.

شرکت پرتوشار آماده ارائه ژنراتور گازی هیدروژن Hydrogen Generator از شرکت های معتبر F-DGSi و F-DBSi در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین خدمات فنی و مهندسی می باشد.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع ژنراتور گاز هیدروژن فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با دستگاه های تولید کننده گاز هیدروژن توسط اساتید برجسته می باشد.

 محصولات ژنراتور گازی و  ژنراتور نیتروژن را در اینجا بازدید فرمایید.

 

1234مجموع 73 محصول
1234مجموع 73 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
7 / 10
از 3 کاربر