ژنراتور نیتروژن

   ژنراتور گازی نیتروژن ( Nitrogen Generator ) برای تولید نیتروژن خالص مورد نیاز در کلیه تجهیزات آنالیز دستگاهی از جمله GC، GC-MS، ICP-MS و کلیه مصارف پژوهشی که نیاز به گاز نیتروژنخالص با کمترین هزینه و بیشترین ایمنی می باشد ، از جمله راکتورهای تحت فشار نیتروژن ، صنایع روغن ، صنایع نفت گاز و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

در انتخاب یک ژنراتور نیتروژن ضروری است که درصد خلوص گاز نیتروژن ، نرخ جریان گاز نیتروژن ، ماکسیمم فشار و محدوده دمایی دستگاه نیتروژن ژنراتور مورد مطالعه قرار گیرد.

الکترولایزر به واسطه ایمنی بالا ، بازدهی بیشتر و راحتی در نصب و اجرا گزینه مناسبی برای استفاده به جای سیلندرهای نیتروژنی پرفشار می باشد. گاز نیتروژن از طریق هوا تحت فشار در دستگاه نیتروژن ژنراتور تولید می شود.

شرکت پرتوشار آماده ارائه ژنراتور گازی نیتروژن Nitrogen Generator از شرکت های معتبر F-DGSi و F-DBSi در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین خدمات فنی و مهندسی می باشد.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع ژنراتور گاز نیتروژن فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با دستگاه های تولید کننده گاز نیتروژن توسط اساتید برجسته می باشد.

 محصولات ژنراتور گازی و  ژنراتور هیدروژن را در اینجا بازدید فرمایید.

1234مجموع 70 محصول
1234مجموع 70 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر