فلومتر

محصولات فلومتر جز پر نیازترین محصولات یک آزمایشگاه فنی و مهندسی می باشد، در حقیقت اندازه گیری جریان گاز توسط یک مس فلومتر جز یکی از مهمترین نیازهای یک فرایند شیمی و مهندسی شیمی می باشد. در یک فلومتر جرمی MFM یک سنسور ترمال یا سنسور فشار برای اندازه گیری جریان استفاده شده است. این سنسور معمولا توسط شرکت فروشنده فلومتر برای هر گازی بسته به فشار ، دما و نوع گاز کالیبره شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

بسیاری از Flow meter ها از ساختاری استفاده می کنند که می توانند همزمان برای چندین گاز کالیبره شوند ، در حال حاضر فروش فلومتر چند گازه برای کاربران بسیار اقتصادی می باشد. برای مشاهده جریان گاز توسط یک مس فلومتر mass flowmeter از دو سیستم خارجی و صفحه نمایش داخلی استفاده می شود. برخی از محصولات flow meter دارای خروجی آنالوگ و برخی دارای خروجی آنالوگ و دیجیتال می باشد.

در حقیقت می توان از خروجی دیجیتال یک فلومتر جهت نمایش جریان فلومتر استفاده کرد بطوریکه در یک فلومتر با خروجی دیجیتال میتوان فلومتر را به یک کامپیوتر وصل کرد و توسط نرم افزار جریان گاز را مشاهده کرد، همچنین می توان خروجی آنالوگ یک MFM را توسط واحد نمایش یک نمایش دهنده خارجی به پارامتر جریان مربوط نمود. بسیاری از Mass flowmeter دارای صفحه نمایشگر داخلی جهت مشاهده جریان می باشد. برای انتخاب یک فلومتر بررسی شرایط فشار ، دما، نوع گاز ، خورنده بودن گاز ، حداکثر جریان و کمترین جریان گاز جمع مهمترین موارد انتخاب یک فلومتر می باشد. شرکت پرتوشار آماده ارائه برترین فلومترها از شرکت Sierra با خدماتی فنی و مهندسی به همراه مشاوره های دقیق علمی می باشد.

شرکت پرتوشار آماده ارائه برترین و به روزترین محصولات فلوکنترلر از شرکت های معتبر و high-tech نظیر Sierra ( تامین کننده محصولات فلوکنترلر و فلومتر ) با خدماتی فنی و مهندسی به همراه مشاوره های دقیق علمی می باشد.

همچنین شرکت پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات فلومتر فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با انواع دستگاه های فلومتر توسط اساتید برجسته می باشد. 

1مجموع 17 محصول
1مجموع 17 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 2 کاربر