فلوکنترلر

    محصولات فلوکنترلر جز پر نیازترین محصولات یک آزمایشگاه فنی و مهندسی می باشد ، در حقیقت اندازه گیری جریان گاز توسط یک مس فلوکنترلر جز یکی از مهمترین نیازهای یک فرایند شیمی و مهندسی شیمی می باشد. در یک flow controller MFC یک سنسور ترمال یا سنسور فشار برای اندازه گیری جریان استفاده شده است ، این سنسور معمولا توسط شرکت فروشنده فلوکنترلر برای هر گازی بسته به فشار ، دما و نوع گاز کالیبره شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

همچنین در یک کنترلر جریان گازی یک پروپوشنال ولو جهت کنترلر جریان گاز استفاده می شود ، بسیاری از Flow controller ها قابلیت استفاده برای چندین گاز به شکل MFC  های گازی چند کالیبره می باشند. در حال حاضر فروش فلوکنترلر چند گازه برای کاربران بسیار اقتصادی می باشد. برای مشاهده و کنترلر جریان گاز توسط یک mass flow controller از دو سیستم خروجی ها ، ورودی ها و صفحه نمایش داخلی استفاده می شود.

برخی از flow controller ها دارای خروجی و ورودی  آنالوگ و برخی دارای خروجی و ورودی آنالوگ و دیجیتال می باشند. در حقیقت می توان از ورودی دیجیتال یک فلوکنترلر جهت نمایش جریان فلوکنترلر و از ورودی MFC جهت کنترل جریان استفاده کرد بطوریکه در یک فلوکنترلر با خروجی و ورودی دیجیتال میتوان فلوکنترلر را به یک کامپیوتر وصل کرد و توسط نرم افزار جریان گاز را مشاهده و کنترل کرد، همچنین می توان خروجی  و ورودی آنالوگ یک MFC را توسط واحد نمایش و کنترل خارجی به پارامتر جریان مربوط نمود و جریان گاز را کنترل نمود.

بسیاری از Mass flow controller دارای صفحه نمایشگر داخلی جهت مشاهده و کنترل جریان می باشند. برای انتخاب یک فلوکنترلر بررسی شرایط فشار ، دما ، نوع گاز ، خورنده بودن گاز ، حداکثر جریان و کمترین جریان گاز جمع مهمترین موارد انتخاب یک فلوکنترلر می باشد.

شرکت مهرگان پرتوشار آماده ارائه برترین و به روزترین محصولات فلوکنترلر از شرکت های معتبر و high-tech نظیر SIERRA ( تامین کننده محصولات فلوکنترلر و فلومتر ) با خدماتی فنی و مهندسی به همراه مشاوره های دقیق علمی می باشد.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات فلوکنترلر فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با انواع دستگاه های فلوکنترلر توسط اساتید برجسته می باشد. 

فروش MFC ، فروش Mass flow controller ، فروش فلوکنترلر ، فروش مس فلو کنترلر ، فروش کنترل کننده جریان جرمی ، محصولات MFC ، محصولات Mass flow controller ، محصولات فلوکنترلر ، محصولات مس فلو کنترلر ، محصولات کنترل کننده جریان جرمی

 

1مجموع 20 محصول
1مجموع 20 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر