فروش اسپکتروفتومتر

فروش اسپکتروفتومتر

    فروش محصولات اسپکتروفتومتر همچون اسپکتروفتومتر FT-IR ، اسپکتروفتومتر UV-Vis ، اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS ، اسپکتروفتومتر فلوئورسانس FS ، اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP و اسپکتروسکوپی رامان Raman از اهمیت خاصی برخوردار بوده و با توجه به پیشرفت روز افزون علم در صنایع و مراکز تحقیقاتی در زمینه های گوناگون از جمله قبیل شیمی، فیزیک، بیوشیمی، مهندسی مواد و کاربردهای پزشکی کاربرد فراوانی دارد.

    محصولات اسپکتروفتومتر به منظو اندازه گیری مقدار ماده شیمیایی از طریق میزان نور جذب شده یا انتقال داده شده و یا تعیین غلظت و نیز شناسایی عناصر سازنده مواد مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور تولید و فروش محصولات اسپکتروفتومتر در جهان با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است. با توجه به اهمیت استفاده از محصولات اسپکتروفتومتر در آزمایشگاه ها، مراکز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی، فروش اسپکتروفتومتر و ارائه خدمات فنی و مهندسی مرتبط با این محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

    شرکت های معتبر جهان نظیر Agilent ، Bruker ، PerkinElmer ، Thermo Scientific  ، Shimadzu و Hitachi با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی اقدام به ساخت محصولات اسپکتروفتومتر نموده اند. شرکت پرتوشار مفتخر است با سال ها تجربه درخشان ، در زمینه واردات و فروش اسپکتروفتومتر و ارائه خدمات پس از فروش این محصولات توانسته است اعتماد پژوهشگران، محققین و صنعتگران را جلب نماید. شرکت پرتوشار ، فروش اسپکتروفتومتر و خدمات پس از فروش آن نظیر تعمیر اسپکتروفتومتر ، سرویس و آموزش اسپکتروفتومتر را با نازل ترین قیمت و با بهترین خدمات به تمامی مشتریان عزیز ارائه می نماید.

فروش اسپکتروفتومتر FT-IR

فروش اسپکتروفتومتر FTIR به دلیلدارا بودنقطعات اپتیکی مثل دتکتور، منابع نوری IR ، قطعات اپتیکی و اینترفرومتر و قابلیت ارائه دقیق ترین آنالیزهای کمی و کیفی برای کاربر بسیار حائز اهمیت است . با توجه به اهمیت دقت آنالایز محصولات اسپکتروفتومتر FTIR شرکت پرتوشار به فروش اسپکتروفتومتر FTIR که توسط بهترین شرکت های دنیا نظیر شرکت های Agilent، PerkinElmer،  Shimadzu، Thermo و Bruker تولید می شود ، می پردازد. شرکت پرتوشار ، فروش اسپکتروفتومتر و خدمات پس از فروش آن نظیر تعمیر اسپکتروفتومتر ، سرویس و آموزش اسپکتروفتومتر را با نازل ترین قیمت و با بهترین خدمات به تمامی مشتریان عزیز ارائه می نماید.

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : Cary 670

سازنده : Agilent 

محدوده طیف اندازه گیری 350nm - 9,000nm 

منبع نور : سرامیک، تنگستن ، جیوه ، زنون ، دوتریوم

آشکارساز : DLaTGS ، MCT  ، Linearized MCT  ، Far-IR DLaTGS

، PbSe ،  Silicon ، PMT: R446

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : Spectrum Two

سازنده : PerkinElmer 

محدوده طیف اندازه گیری : 350nm - 8,300nm 

آشکارساز : LiTaO3

 

 

 

اسپکتروفتومتر Ftir 

مدل : VERTEX70

سازنده : Bruker ، آلمان 

محدوده طیف اندازه گیری : (10cm-1 to 28,000 cm-1 (360 nm

منبع نور : تنگستن ، جیوه-Arc

آشکارساز : تا دو کانال 24 بیتی ADC DigiTect

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل :  IRAffinity-1S

سازنده : شرکت  Shimadzu، ژاپن 

محدوده طیف اندازه گیری :7,800cm−1  to 350 cm−1

منبع نور: منبع نور سرامیک با انرژی بالا

آشکارساز: آشکارساز DLATGS 

فروش محصولات اسپکتروفتومتر UV-Vis

اسپکتروفتومتر UV-Vis از قطعات اپتیکی مانند دتکتور، منابع نوری UV-Vis و قطعات اپتیکی خاص تشکیل شده است. فروش اسپکتروفتومتر UV-Vis از مهم ترین خدماتی است که توسط شرکت پرتوشار ارائه می شود. با توجه پرکاربرد بودن محصولات اسپکترومتر UV-Vis در آزمایشگاه های تحقیقاتی و صنعتی ، فروش اسپکترومتر UV-Vis و خدمات پس از فروش آن بسیار حائز اهمیت است . آنالیز کیفی و کمی از مهمترین ویژگی های اسپکتروسکوپی UV-Vis می باشد. طیف سنج مرئی- فرابنفش UV-Vis دارای تجهیزات مختلفی همچون کنترلرهای دمایی ، سل های اندازه گیری نمونه جامد، سیستم های رفلکت، جذبی و عبوری نور و ... می باشد. در حال حاضر فروش محصولات اسپکتروفتومتر UV-Vis از شرکت های معتبر دنیا نظیر Agilent، PerkinElmer، Shimadzu، Thermo Scientific و Hitachi توسط شرکت پرتوشار صورت می گیرد. شرکت پرتوشار ، فروش اسپکتروفتومتر و خدمات پس از فروش آن نظیر تعمیر اسپکتروفتومتر ، سرویس و آموزش اسپکتروفتومتر را با نازل ترین قیمت و با بهترین خدمات به تمامی مشتریان عزیز ارائه می نماید.

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : Cary 6000i

سازنده : Agilent 

محدوده طیف اندازه گیری : 175nm–1800nm 

منبع نور : لامپ فلش زنون

آشکارساز :R928 PMT

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : UV-2700

سازنده : Shimadzu ، کشور ژاپن

محدوده طیف اندازه گیری :  185nm to 1400 nm

منبع نور : لامپ هالوژن تنگستن؛ دو تریوم دوتایی

آشکارساز : Photomultiplier Tube

اسپکتروفتومتر Ftir 

مدل : U-5300

سازنده : Hitachi ، کشور ژاپن

محدوده اندازه گیری : 190nm to 1,100 nm

منبع نور : لامپ فلش زنون

آشکارساز : سیلیکون فتودیود

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل :  LAMBDA 1050

سازنده : شرکت  PerkinElmer

محدوده اندازه گیری : 175nm - 3300 nm

منبع نور : هالوژن تنگستن و دوتریوم

آشکارساز :  PMT، InGaAs و PbS

فروش اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS

اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS از جمله تجهیزات آنالیز آزمایشگاهی است که با عبور پرتو تک رنگ از نمونه مورد بررسی، غلظت نمونه را تعیین می کند.  اجزای تشکیل دهنده اسپکترومتر جذب اتمی AAS شامل منبع تابش ، مونوکروماتورها و فیلترها ، اتمایزرها ، دتکتورها و نمایشگر خروجی می باشد. با توجه به اهمیت، دقت و ظرافت این محصولات فروش اسپکتروفتومتر جذبی اتمی  AAS ، ارائه خدمات پس از فروش این محصولات تنها توسط تعداد نادری از شرکت های داخلی قابل انجام است . شرکت پرتوشار با داشتن تیم متخصص و ماهر توانسته است در زمینه واردات محصولات اسپکتروسکوپی جذب اتمی AAS ، فروش اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS و نیز خدمات پس از فروش اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS فعالیت نماید . اسپکتروسکوپی جذبی اتمی AAS توسط شرکت های معتبر دنیا نظیر شرکت های Agilent ، PerkinElmer،  Shimadzu و  Thermo و EWAI تولید می شود . شرکت پرتوشار ، فروش اسپکتروفتومتر و خدمات پس از فروش آن نظیر تعمیر اسپکتروفتومتر ، سرویس و آموزش اسپکتروفتومتر را با نازل ترین قیمت و با بهترین خدمات به تمامی مشتریان عزیز ارائه می نماید.

اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : 240z AA

سازنده : Agilent 

نوع اتمایزر: شعله

سیستم اپتیکی :  بیم اسپلیتر منفرد به همراه یک کامباینر پرتو دوار

محدوده اندازه گیری :  185nm-900 nm

اسپکتروفتومتر FTIR

مدل :  ICE-3500

سازنده : Thermo Scientific

نوع اتمایزر: شعله – کوره

سیستم اپتیکی :  Dual beam

محدوده اندازه گیری : 185nm - 760 nm

اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : AA-7090

سازنده : EWAI ، چین

نوع اتمایزر: کوره گرافیتی

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل :  ZA3700

سازنده : Hitachi ، ژاپن 

نوع اتمایزر: شعله – کوره گرافیتی

سیستم اپتیکی:  Dual beam

فروش اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP

اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP از جمله تجهیزات آنالیتیکال آزمایشگاهی است که اتمیزه شدن عناصر در آن توسط محیط گرم پلاسما ایجاد شده توسط گاز خنثی صورت می گیرد. اجزای تشکیل دهنده اسپکترومتر پلاسما جفت شده القایی ICP شامل مشعل ، سیم پیچ القایی ، ژنراتور امواج رادیویی ، مونوکروماتور ، فتومولتی پلیر و دتکتور می باشد و برای تعیین نوع و غلظت عناصر مختلف استفاده می شود. فروش اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP به این دلیل حائز اهمیت است که در زمین شناسی ، زیست شناسی ، پلیمر ، داروسازی ، پزشکی و کاربردهای صنعتی استفاده می شود. به طور کلی شرکت های Agilent ، PerkinElmer،  Shimadzu ، Thermo وHitachi از برترین تولید کنندگان  اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP هستند. شرکت پرتوشار با افتخار در زمینه واردات محصولات اسپکترومتر پلاسما جفت شده القایی ICP و فروش اسپکتروسکوپی پلاسما جفت شده القایی ICP و نیز خدمات پس از فروش در زمینه تعمیر و سرویس اسپکترومتر پلاسما جفت شده القایی ICP فعالیت دارد. شرکت پرتوشار ، فروش اسپکتروفتومتر و خدمات پس از فروش آن نظیر تعمیر اسپکتروفتومتر ، سرویس و آموزش اسپکتروفتومتر را با نازل ترین قیمت و با بهترین خدمات به تمامی مشتریان عزیز ارائه می نماید.

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : 7900 ICP-MS

سازنده : Agilent 

سیستم اپتیکی : لنز یونی ، لنز خارجی ، لنز امگا غیر محوری،

سیستم واکنش Octopole، سل کنترل گاز

پلاسما: لنز یونی، ژنراتور RF حالت جامد 27MHz با فرکانس متغیر ، شعله

دتکتور : ODS

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل : NEXION 2000

سازنده : PerkinElmer 

پلاسما: ژنراتور RF حالت جامد

 

اسپکتروفتومتر Ftir 

مدل : Quantima

سازنده : شرکت GBC، کشور استرالیا 

 

 

 اسپکتروفتومتر Ftir

مدل :  ICPS-7910

سازنده : شرکت Shimadzu، کشور ژاپن

سیستم اپتیکی : Czerny-Turner mounting، Double grating

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر