تعمیر حمام التراسونیک Ultrasonic Bath

تعمیر حمام التراسونیک ( Ultrasonic Bath )

تمیزکننده التراسونیک به عنوان حمام فوق العاده صوتی یا یک مخزن تمیزکننده صوتی شناخته می‌شود. طرز کار التراسونیک  حمام دار از طریق تبدیل انرژی الکتریکی با فرکانس بالا توسط مبدل به امواج صوتی با فرکانس بالا است. حمام التراسونیک از طریق ایجاد کاویتاسیون در جایی که مایع در تماس با جسم تمیز است باعث حذف سریع و کامل آلاینده‌ها و تبدیل اقلام و اجزا به شکل استاندارد اولیه آنها می‌شود.

موارد مورد استفاده حمام التراسونیک :

برای پاک سازی موارد زیادی مثل جواهرات، ساعت ضد آب، قطعات موتور، تجهیزات پزشکی( توجه داشته باشید که تمیزکردن التراسونیک استرلیزه نیست)، پروتزهای دندانی، سرامیک، قطعات الکترونیکی و مکانیکی، سرچاپگرها، قطعات دوچرخه، لنز و قطعات اپتیک، انژکتور سوخت خودرو و موارد بیشماری از حمام التراسونیک استفاده می ‌شود.

اجزا حمام التراسونیک:

مجموعه حمام التراسونیک شامل :

  • محفظه از جنس فولاد ضد زنگحمام التراسونیک
  • ترنسدیوسرهای متصل به پایه حمام التراسونیک
  • منبع تغذیه حمام التراسونیک

در جهت تعمیر حمام التراسونیک خدمات فنی به صورت زیر ارایه می شود:

  • نظارت، کارشناسی و عیب یابی به منظور تعمیر حمام التراسونیک
  • تعمیر حمام التراسونیک و نصب و راه اندازی مجدد دستگاه
  • واردات قطعات و ملزومات جهت تعمیر حمام التراسونیک از کشورهای سازنده

تعمیر حمام التراسونیک شامل برندهای مختلف و مطرح توسط شرکت پرتوشار و به وسیله متخصصین مجرب در این زمینه انجام می شود. تعمیر حمام التراسونیک بوسیله تیم حرفه ای گردآمده از مهندسان و متخصصان با هدف امکان استفاده مجدد از دستگاه های از کار افتاده از جمله حمام التراسونیک، و به عنوان گامی مفید در کاهش هزینه و امکان پیشرفت در زمینه های علمی گوناگون انجام شده است.

 

1مجموع 1 پروژه
1مجموع 1 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر