تعمیر ژنراتور هیدروژن

ژنراتور هیدروژن Hydrogen generator که جهت تولید گاز هیدروژن به کار می رود با استفاده از فرآیند الکترولیز یا آب یا استخراج و اصلاح هیدروژن خالص از ماده شیمیایی غنی از هیدروژن مانند بوروهیدرید سدیم ، آمونیاک ، متانول یا بنزین هیدروژن تولید می کند. روش الکترولیز آب، پسماند و ضایعات کمی را تولید می کند، در حالی که فرآیند استخراج و اصلاح، محصولات جانبی زیادی ایجاد می کند که باید از طریق فرآیندهای دیگر دفع یا بازیافت شوند. هیدروژن تولید شده توسط ژنراتور هیدروژن در در مصارف مختلفی همچون آزمایشگاه های پیل سوختی، آزمایشگاه های ساخت کاتالیست، سیستم های کروماتوگرافی گازی و ... کاربرد دارد. با استفاده از هیدروژن ژنراتور Hydrogen generator ، هیدروژن مورد نیاز در محل تولید شده و خطر ذخیره سازی این گاز در سیلندرهای فشار بالا و امکان بروز حادثه به حداقل می رسد.

الکترولیز آب بهترین روش تولید گاز هیدروژن با خلوص بالا می باشد. مهمترین قسمت تشکیل دهنده یک هیدروژن ژنراتور، سل الکترولیزی است که واکنش الکترولیز در آن اتفاق می افتد. سل الکترولیز ژنراتور هیدروژن از دو الکترود (آند و کاتد) تشکیل شده است که توسط غشا تبادل یونی از هم جدا می شوند. برای تولید بالاترین خلوص هیدروژن تا خلوص 99.9995٪ ، از کاتالیزور پلاتین در الکترودها استفاده می شود.

شرکت پرتوشار با سال ها سابقه درخشان در زمینه واردات و فروش محصولات هیدروژن ژنراتور با بهره گیری از دانش متخصصین مجرب داخلی، اقدام به ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تعمیر هیدروژن ژنراتور نموده است.

خدمات فنی و مهندسی مرتبط با تعمیرات هیدروژن ژنراتور ارائه شده توسط شرکت پرتوشار به شرح زیر می باشد:

  • تعمیر ژنراتور هیدروژن که شامل تعویض و یا تعویض قطعات هیدروژن ژنراتور Hydrogen generator از جمله بورد الکترونیک، قطعات ابزار دقیق و ... می باشد.
  • کالیبراسیون جریان، فشار و  خلوص ژنراتور هیدروژن Hydrogen generator

تعمیر ژنراتور هیدروژن, تعمیر هیدروژن ژنراتور, تعمیرات ژنراتور هیدروژن, تعمیرات هیدروژن ژنراتور, تعمیر ژنراتور گازی, تعمیرات ژنراتور گازی, تعمیر الکترولیز, تعمیرات الکترولیز

 
1مجموع 4 پروژه
1مجموع 4 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر