تعمیر پمپ سرنگی

پمپ های تزریق برای بررسی خصوصیات فیزیولوژیکی و دارویی مواد بیولوژیکی یا دارویی در داخل بدن کاربرد دارد. انواع مختلفی از پمپ های تزریق وجود دارد. پمپ سرنگی یک وسیله تزریق کوچک است که برای تزریق تدریجی مقادیر خاصی از مایعات برای استفاده در تحقیقات شیمیایی و زیست پزشکی کاربرد دارد. ویژگی های پمپ سرنگی با توجه به نوع طراحی ، سرعت جریان و دقت بسیار متفاوت است. همانطور که از نام آن مشخص است ، مؤلفه اصلی پمپ سرنگی، سرنگ آن است. از آنجا که عموماً قطر داخلی سرنگ استاندارد و ثابت است، می‌توان با تنظیم سرعت خطی حرکت پیستون سرنگ، سرعت تزریق را کنترل نمود. پمپ سرنگ به طور معمول شامل بلوک فشار ، نگهدارنده سرنگ ، موتور استپر داخلی و رابط صفحه نمایش لمسی LCD است.

شرکت پرتوشار با سال ها سابقه درخشان در زمینه تعمیر پمپ سرنگی syringe pump خدمات فنی و مهندسی مرتبط با این محصولات را ارائه می دهد. بخشی از خدمات فنی و مهندسی در ارتباط با تعمیرات پمپ سرنگی به شرح ذیل می باشد:

  • تعمیر پمپ سرنگی syringe pump بر اساس تعویض و یا تعویض قطعات پمپ سرنگی شامل برد الکترونیک، قطعات ابزار دقیق و ...
  • کالیبراسیون پمپ سرنگی
  • ارتقاء پمپ سرنگی شامل ساخت بورد کنترل خارجی، سیستم کنترل خارجی با قابلیت کنترل PLC و ...
 تعمیر پمپ تزریق, تعمیر پمپ سرنگی, تعمیر پمپ دوزینگ, تعمیر پمپ سرنگی آزمایشگاهی, تعمیرات پمپ تزریق, تعمیرات پمپ سرنگی, تعمیرات پمپ دوزینگ, تعمیرات پمپ سرنگی آزمایشگاهی, 
 
1مجموع 6 پروژه
1مجموع 6 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر