تعمیر هات پلیت

هات پلیت Hot Plate نوعی اجاق برقی با المنت است که در انواع آزمایشگاه ها برای گرم کردن مایعات ، جامدات یا شیشه آلات مورد استفاده قرار می­ گیرد . هات پلیت از جمله تجهیزات آزمایشگاه عمومی بسیار پر کاربرد می باشد و یک دستگاه آزمایشگاهی کوچک رو میزی است که از بیشتر از دو المنت حرارتی الکتریکی یا مشعل گازی ساخته شده است . گاهی در آزمایشگاه‌ ها هات پلیت به شعله معمولی ترجیح داده می‌شود چون کنترل گرمای هات پلیت نسبت به شعله معمولی بهتر صورت می‌گیرد و این اطمینان حاصل می شود که دمای مواد در یک سطح خاص حفظ می شود. هات پلیت را معمولا به عنوان جایگزینی برای مشعل های یک اجاق یا برای بخش بالایی یک کوره کوچک استفاده می کنند.

بیشتر محصولات هات پلیت دارای یک طیف دمایی قابل تنظیم هستند و بعضی دارای تایمر می باشند که منبع حرارتی را بعد از مقدار مشخصی از زمان خاموش می کند. برخی از هات پلیت ها دارای چندین شعله هستند که اجازه می دهد دمای هر شعله به صورت جداگانه تنظیم شود، در حالی که نمونه های دیگر برای تمامی شعله ها تنظیمات مشابهی دارند تا به کاربر اجازه داده شود محلول های مختلف را تحت شرایط یکسان تست کند.

یک هات پلیت آزمایشگاهی معمولا پس از مدتی استفاده در کارکرد خود دچار مشکلاتی خواهد شد پس نیاز است تعمیر هات پلیت آزمایشگاهی انجام پذیرد.

خدمات فنی و مهندسی شرکت پرتوشار در زمینه تعمیرات هات پلیت آزمایشگاهی شامل موارد زیر می باشد:

  • تعمیر و تعویض المنت هات پلیت آزمایشگاهی
  • تعمیر مشکلات الکترونیکی کیت فرمان هات پلیت آزمایشگاهی
  • تعمیر و تعویض سنسور حرارتی هات پلیت آزمایشگاهی
1مجموع 1 پروژه
1مجموع 1 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر