تعمیر فلوکنترلر و فلومتر

اندازه گیری و کنترل جریان جرمی (جریان در شرایط نرمال یا استاندارد) دقیق در بسیاری از فرآیندها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. محصولات اندازه گیری و کنترل کننده جریان جرمی یا فلومتر و فلوکنترلر جرمی MFC علاوه بر کنترل جریان جرمی، قادر به اندازه گیری دما و فشار نیز هستند. محصولات فلوکنترلر انواع ورودی و خروجی های استاندارد آنالوگ و دیجیتال را پوشش می دهند. بنابراین هم می توان پارامترهای اندازه گیری شده را کنترل کرد و هم می توان آن ها را به کامپیوتر متصل کرد تا با استفاده از یک رابط مناسب، اطلاعات در کامپیوتر نمایش داده، ثبت یا کنترل شود. بعضی از انواع فلوکنترلرها دارای نمایشگر بوده که می تواند تنظیمات فلوکنترلر، مقدار جریان تنظیمی (set point) و پارامترهای اندازه گیری شده را در محل فلوکنترلر بر روی صفحه نمایش مشاهده یا وارد کرد. با توجه به اینکه اندازه گیری جریان توسط فلومتر و کنترل جریان جرمی توسط فلوکنترلر در شرایط عملیاتی مختلفی، توسط فلوکنترلر ها صورت می گیرد.

شرکت پرتوشار با سال ها سابقه درخشان در زمینه واردات و فروش محصولات فلومتر، فلوکنترلر و فلوکنترلر جرمی MFC آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تعمیر فلومتر، تعمیر فلوکنترلر و تعمیر فلوکنترلر جرمی می باشد. 

خدمات فنی و مهندسی ارائه شده توسط شرکت پرتوشار در زمینه تعمیرات فلومتر، تعمیرات فلوکنترلر و تعمیرات فلوکنترلر جرمی MFC به شرح زیر می باشد:

  • تعمیرات فلومتر، تعمیرات فلومتر جرمی، تعمیرات فلوکنترلر و تعمیرات فلوکنترلر جرمی، تعویض قطعات فلومتر، تعویض قطعات فلومتر جرمی، تعویض قطعات فلوکنترلر و تعویض قطعات فلوکنترلر جرمی
  • کالیبراسیون جریان و فشار فلومتر و فلوکنترلر
  • تعمیر فلومتر و تعمیر فلوکنترلر توسط شرکت سازنده

تعمیر فلومتر, تعمیر فلومتر جرمی, تعمیر فلوکنترلر, تعمیر فلوکنترلر جرمی, تعمیرات فلومتر, تعمیرات فلومتر جرمی, تعمیرات فلوکنترلر, تعمیرات فلوکنترلر جرمی, تعمیر MFC, تعمیرات MFC, تعمیر MFM, تعمیرات MFM

1مجموع 8 پروژه
1مجموع 8 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر