تعمیر فلوکنترلر

اندازه گیری و کنترل جریان جرمی (جریان در شرایط نرمال یا استاندارد) در بسیاری از فرآیندها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. محصولات فلوکنترلر و محصولات فلوکنترلر جرمی علاوه بر کنترل جریان جرمی، قادر به اندازه گیری دما و فشار نیز هستند. محصولات فلوکنترلر Flow Controller و محصولات فلوکنترلر جرمی Mass Flow Controller جزء تجهیزاتی است، که نیازمند تعمیر و خدمات فنی و مهندسی سالیانه می باشد. فلوکنترلر جرمی MFC برای اندازه گیری و کنترل جریان مایعات و گازها (مواد سیال) استفاده می شود. فلوکنترلر جرمی MFC یک کنترل کننده جریان جرم برای کنترل نوع خاصی از مایع یا گاز در محدوده خاصی از دبی طراحی و کالیبره شده است. محصولات فلوکنترلر جرمی MFC می توانند آنالوگ یا دیجیتال باشند. یک کنترل کننده جریان دیجیتال معمولاً قادر است بیش از یک نوع سیال را کنترل کند در حالی که کنترل کننده آنالوگ محدود به مایعی است که برای آن کالیبره شده است. همه محصولات فلوکنترلر جرمی MFC دارای یک درگاه ورودی ، یک درگاه خروجی ، یک سنسور جرم جریان و یک شیر کنترل متناسب هستند. فلوکنترلر جرمی MFC مجهز به سیستم کنترل حلقه بسته است که توسط اپراتور (یا یک مدار خارجی / رایانه) یک سیگنال ورودی به آن داده می شود که آن را با مقدار حاصل از سنسور جرم جریان مقایسه می کند و شیر را برای رسیدن به جریان مورد نیاز تنظیم می کند.

شرکت پرتوشار آماده ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی و تعمیر فلوکنترلر و تعمیر فلوکنترلر جرمی ساخت کلیه شرکت های معتبر تولید کننده جهان می باشد. شرکت پرتوشار با سال ها سابقه درخشان و بهره مندی از تیم تعمیرات متخصص و ماهر خدمات تعمیر فلوکنترلر و تعمیر فلوکنترلر جرمی را ارائه می نماید.

خدمات فنی و مهندسی ارائه شده توسط شرکت پرتوشار در زمینه تعمیرات فلوکنترلر و تعمیرات فلوکنترلر جرمی به شرح ذیل می باشد:

  •  تعمیر فلوکنترلر و تعمیر فلوکنترلر جرمی و یا تعویض قطعات فلوکنترلر 
  • کالیبراسیون جریان، فشار فلوکنترلر
  •  تعمیر فلوکنترلر و تعمیر فلوکنترلر جرمی توسط شرکت سازنده

 تعمیر فلوکنترلر, تعمیرات فلوکنترلر, تعمیر فلوکنترلر جرمی, تعمیرات فلوکنترلر جرمی, تعمیر کنترل کننده جریان, تعمیرات کنترل کننده جریان, 

 
1مجموع 4 پروژه
1مجموع 4 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر