تعمیر سیرکولاتور آزمایشگاهی

تعمیر سیرکولاتور آزمایشگاهی

سیرکولاتور آزمایشگاهی از تجهیزات آزمایشگاهی است که جهت گرمایش یا سرمایش راکتورها و یا وسل های آزمایشگاهی دوجداره را برای رسیدن به دمای مورد نیاز کاربر در اختیار کاربر قرار میدهد. سیرکولاتورها از المنتهای گرمایشی، کمپرسورها، تانکهای استیل، پمپ های گردشی و ... تشکیل شده است، معمولا این قطعات با گذر زمان خراب شده و سبب تاثیر بر عملکرد صحیح سیرکولاتور قرار میدهد.

تعمیر سیرکولاتور مبتنی بر دما، دقت دمایی و توان سرمایشی یا گرمایشی سیرکولاتور انجام می شود، در تعمیر سیرکولاتور سیستم امنتهای گرمایشی تعویض و یا تعمیر می شود، از دیگر روش های تعمیر سیرکولاتور آزمایشگاهی، تعمیر و یا تعویض سیستم کنترلر دمایی یا سنسورهای گرمایشی یا سرمایشی می باشد.

خرابی کمپرسورهای سرمایشی یکی دیگر از مشکلات سیرکولاتور آزمایشگاهی است که در صورت عدم سرمایش در یک سیرکولاتور سرمایشی مورد نظر قرار گرفته و در تعمیر سیرکولاتور آزمایشگاهی مورد بررسی قرار میگیرد.

تعویض و یا تعمیر پمپ سیرکوله در تعمیر سیرکولاتور ازمایشگاهی از مهمترین موارد خدمات فنی و مهندسی می باشد.

با توجه به اهمیت دمای مورد نظر کاربر، کالیبراسیون دمایی جهت رسیدن به دقت دمایی با پایداری دمایی در انتهای یک تعمیر سیرکولاتور آزمایشگاهی مورد نیاز هر تعمیر سیرکولاتور می باشد.

با توجه به حضور سیال در فعالیت گرمایشی و سرمایشی، رعایت نکات ایمنی در تعمیر سیرکولاتور حتما باید به بهترین نحو مورد نظر قرار گرفته شود.

شرکت پرتو شار آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی در غالب تعمیر سیرکولاتور آزمایشگاهی با گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
10 / 10
از 1 کاربر