تعمیر التراسونیک

التراسونیک به معنای مافوق صوت است. محدوده فرکانس شنوایی انسان 20 هرتز تا 20 هزار هرتز بوده و محدوده فرکانسی امواج مافوق صوت 20 کیلوهرتز تا چندین مگاهرتز است. از امواج التراسونیک در کاربردهای مختلفی استفاده می شود. یکی از کاربردهای محصولات اولتراسونیک، استفاده از امواج فراصوت برای تمیزکاری، مخلوط کردن و افزایش سرعت فرآیندهای شیمیایی می باشد. محصولات التراسونیک مورد استفاده در آزمایشگاه های عمومی شامل حمام التراسونیک و هموژنایزر التراسونیک می باشد.

محصولات تمیزکننده التراسونیک که با نام حمام التراسونیک نیز شناخته می شود، برای تمیزکردن اشیای قیمتی نظیر جواهرات، لنزها و قطعات اپتیکی، ساعت ها، تجهیزات دندانپزشکی و جراحی استفاده می شوند. محصولات التراسونیک کلینر با آزاد کردن انرژی ناشی از تخریب میلیون ها حباب نزدیک سطوح آلوده و کثیف باعث تمیزکردن سطوح می شود. 

هموژنایزر التراسونیک به منظور تبدیل یک جریان الکتریکی به یک ارتعاش مکانیکی ساخته شده است که سبب همگن شدن محلول می‌شود. اولتراسونیک هموژنایزر با ایجاد امواج شدید فشاری در یک محیط مایع کار می‌کند. امواج فشاری باعث جریان در مایع شده و تحت شرایط مناسب موجب پدیده کاویتاسیون می‌شود. انفجار حباب‌ها با تولید موج ضربه‌ای با انرژی کافی برای شکستن پیوند کووالانسی استفاده می شود.

شرکت پرتوشار با سال ها سابقه درخشان در زمینه واردات و فروش محصولات حمام التراسونیک و هموژنایزر التراسونیک و با تکیه بر دانش متخصصین مجرب داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تعمیر حمام التراسونیک و تعمیر هموژنایزر التراسونیک از برندهای مطرح جهان می باشد.

خدمات فنی و مهندسی ارائه شده توسط شرکت پرتوشار در زمینه محصولات اولتراسونیک به شرح زیر می باشد:

  • سرویس های دوره ای حمام التراسونیک و هموژنایزر التراسونیک
  • بازرسی، عیب یابی، تعمیر تمیزکننده التراسونیک و تعمیر التراسونیک هموژنایزر و تعویض قطعه حمام التراسونیک و تعویض قطعه سونیکاتور

تعمیر حمام التراسونیک, تعمیر حمام اولتراسونیک, تعمیر تمیزکننده التراسونیک, تعمیر تمیزکننده اولتراسونیک, تعمیر التراسونیک کلینر, تعمیر اولتراسونیک کلینر, تعمیر هموژنایزر التراسونیک, تعمیر هموژنایزر اولتراسونیک, تعمیر التراسونیک هموژنایزر, تعمیر اولتراسونیک هموژنایزر, تعمیرات حمام التراسونیک, تعمیرات حمام اولتراسونیک, تعمیرات تمیزکننده التراسونیک, تعمیرات تمیزکننده اولتراسونیک, تعمیرات التراسونیک کلینر, تعمیرات اولتراسونیک کلینر, تعمیرات هموژنایزر التراسونیک, تعمیرات هموژنایزر اولتراسونیک, تعمیرات التراسونیک هموژنایزر, تعمیرات اولتراسونیک هموژنایزر, تعمیر سونیکاتور, تعمیرات سونیکاتور

1مجموع 8 پروژه
1مجموع 8 پروژه
10 / 10
از 1 کاربر