سیلیکاژل خمیردندان

سیلیکاژل خمیردندان همانگونه که از نامش مشخص است یک سیلیکاژل است که عمدتا برای تولید خمیر دندان استفاده می شود. سیلیکاژل خمیردندان به شکل پودر آمورف است که در آب و اسید بی بو و نامحلول است. در فرایند تولید خمیردندان، سیلیکاژل عملکردهای تغییر رنگ، ضخیم شدن، پیشگیری از کپک زدن، جذب آب و جذب روغن را انجام می دهد. ساختار و اندازه ذرات سیلیکون دی اکسید می تواند به طور موثر با تنظیم شرایط تولید کنترل شود. سیلیکاژل خمیردندان که طبق نوع خمیر دندان ساخته شده است، در سه نوع موجود است: نوع اصطکاکی، نوع مخلوط و نوع ضخیم شدن.

  1. سیلیکاژل خمیردندان دارای پایداری فیزیکی و شیمیایی است. سیلیکاژل خمیردندان با دیگر مواد شیمیایی خمیردندان مانند فلوراید، اسانس و غیره واکنش نشان نمی دهد.
  2. ژل سیلیکا خمیردندان غیر سمی بوده و برای انسان بدون ضرر می باشد زیرا با آب بدن، بزاق و غیره واکنش نشان نمی دهد.
  3. سیلیکا ژل خمیردندان با استفاده از سیلیکا ژل با کیفیت بالا ساخته شده است و مقاومت در برابر سایش خوب و thixotropy بزرگ را ارائه می نماید که کمک می کند خمیردندان به مسواک بچسبد .
  4. تراکم ژل سیلیکا خمیردندان کمتر از سایر مواد است که به این معنی است که خمیر بر پایه سیلیکا ژل می تواند برای تولید مقدار بیشتری از خمیر دندان استفاده شود.
  5. سیلیکاژل خمیردندان در مدل های مختلف با توجه به نیازهای مختلف کاربر، از قبیل قدرت تمیز کردن بالا (PCR) و ساییدگی بالا (RDA)، ساییدگی پایین (سالمندان و افراد دچار اختلال دندان)، دارو و غیره ارائه می شود.

سیلیکاژل خمیردندان بعنوان یک پایدارکننده ایده آل است و بطور گسترده ای در خمیردندان ، مواد غذایی، داروسازی و سایر صنایع استفاده می شود.

 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 73 کاربر