اپوکسی سیلان

اپوکسی سیلان ها Epoxy silanes  شامل سیلوکسان های با وزن مولکولی کم و ساختار مجزا و همچنین سیلیکون ها با وزن مولکولی بالا و عامل اپوکسی می باشد. بسته به ساختار مشخص و فرمولاسیون، اپوکسی سیلان ها به صورت انتخابی ، بازه وسیعی از خصوصیات را بروز می دهند که عبارتند از: تنش کم سیلیکون ها، خواص حرارتی پایین، خصوصیات دی الکتریک. خواص اپوکسی سیلان های پخته شده و اصلاح شده بنابر محتوای اپوکسی، درجه جانشینی و باز کردن حلقه اپوکسی ها به منظور تولید الکل، از آبدوستی تا آبگریزی متغیر است. به عنوان مثال حلقه ی اپوکسی سیلکلو هگزیل فعال تر از گروه اپوکسی پروپوکسی است و دستخوش واکنش های شیمیایی و حرارتی می شود.

سازگاری اپوکسی سیلان ها با اپوکسی های مرسوم متفاوت است. در سیستم های ساده ی پر نشده، انتظار می رود اپوکسی سیلان کامل حل شود.

کاربرد اپوکسی سیلان ها

اپوکسی سیلان های دارای گروه متوکسی می توانند به منظور بهبود چسبندگی به مواد مانند تیتانیوم، شیشه یا سیلیکون استفاده شود. این اپوکسی سیلان ها همچنین می توانند مقاومت شیمیایی پوشش ها را با ایجاد اتصالات عرضی سیلوکسان بهبود دهد.

اپوکسی سیلان ها عوامل اتصال شناخته شده برای بهبود چسبندگی هستندو اپوکسی سیلان ها اتصال بسیاری رزین های آلی را به سطوح جامد تقویت می کنند.

شرکت پرتوشار وارد کننده و فروشنده ی محصولات اپوکسی سیلان در ایران است. این شرکت با سابقه درخشان در واردات و فروش محصولات شیمیایی آماده فروش انواع اپوکسی سیلان ها است. جهت دریافت جزئیات فروش با دفتر شرکت تماس بگیرید.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 73 کاربر