کوره آزمایشگاهی لوله ای

         کوره آزمایشگاهی لوله ای  ( Laboratory Tube Furnace ) یکی از تجهیزات آزمایشگاه عمومی است که باعث یکپارچه شدن دما می شود و اکثر اوقات برای گرم کردن نمونه ها و عملیات حرارتی بخش های کوچک ، آتش زدن ، تشکیل رسوب و دیگر تست های مواد و از طرف دیگر بمنظور سخت کردن و تقویت فلزات استفاده می شود . کوره آزمایشگاهی لوله ای از کویل های گرما دهی حول یک گودال استوانه ای تشکیل شده اند که در آن قسمت دما توسط یک ترموکوپل کنترل می شود . بعضی از فاکتور هایی که باید زمان انتخاب یک کوره آزمایشگاهی مد نظر گرفت شامل اندازه و شکل شیء ، نوع کنترل کننده و محدوده دمایی می شود .

کوره آزمایشگاهی لوله ای از کویل های گرما دهی حول یک گودال استوانه ای تشکیل شده اند که در آن قسمت دما توسط یک ترموکوپل کنترل می شود . یک کوره آزمایشگاهی لوله ای در قالب مدل های تک ناحیه ای یا چند ناحیه ای ، افقی / عمودی ، چرخشی و جداکننده عرضه می شود . بسیاری از کوره های لوله ای مجهز به دو یا بیشتر از دو ناحیه ی گرم کننده هستند و می توانند تا ۱۸۰۰ درجه سانتی گراد گرما تولید کنند . کوره های الکتریکی تیوبی کاربردهای زیادی در زمینه مهندسی و علم مواد دارند. این کوره ها از نوع کوره های المنتی هستند و در آنها از یک المنت از جنس فلز دیرگداز استفاده می شود که در اثر مقاومت آن در برابر جریان برق ، داغ شده و از خود گرما ساطع می کند . مهم ترین مزیت کوره تیوپی امکان کنترل اتمسفر محفظه پخت آن است. در این کوره می توان جریان سیالی را از یک طرف وارد محفظه کوره کرده و از طرف دیگر آن را خارج نمود . طراحی عمومی آن ها براساس دمای فرآیند ، توان عملیاتی ، الزامات جوی ، مشخصه های مواد ، الزامات خنک کنندگی و غیره متغیر خواهد بود .

شرکت مهرگان پرتوشار آماده ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات کوره آزمایشگاهی از برندهای معتبر دنیا با بالاترین خدمات فنی و مهندسی می باشد.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع کوره آزمایشگاهی فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با کوره های آزمایشگاهی مختلف توسط اساتید برجسته می باشد.

کوره ، کوره آزمایشگاهی ، کوره آزمایشگاهی لوله ای ، کوره الکتریکی ، کوره الکتریکی تیوبی ، محصولات کوره ، محصولات کوره آزمایشگاهی ، محصولات کوره آزمایشگاهی لوله ای ، محصولات کوره الکتریکی ، محصولات کوره الکتریکی تیوبی ، فروش کوره ، فروش کوره آزمایشگاهی ، فروش کوره آزمایشگاهی لوله ای ، فروش کوره الکتریکی ، فروش کوره الکتریکی تیوبی ، furnace ، laboratory furnace ، electrical furnace ، tube furnace

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر