کروماتوگرافی مایع LC

کروماتوگرافی مایع Liquid Chromatography از جمله تجهیزات آنالیز آزمایشگاهی است که جهت جداسازی ، اندازه گیری و تعیین نوع مواد استفاده می شود. کروماتوگرافی مایع LC انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به کروماتوگرافی مایع جرمی LC-MS و LC-MS-MS و همچنین کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا HPLC اشاره کرد. کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا HPLC در میان روش های جداسازی بیشترین رشد و کارآیی را دارد  و در بسیاری از صنایع نظیر صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی، محیط زیست، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، آلاینده ها و بیوشیمی کاربرد دارد.

کروماتوگراف مایع LC از قسمت های مختلف نظیر مخازن حلال ، موتور یا پمپ ، انژکتور ، ستون ها ، دتکتورها و رکوردر تشکیل شده است.

شرکت پرتوشار با سابقه درخشان در زمینه فروش جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات کروماتوگرافی از شرکت های معتبر دنیا آماده ارائه بالاترین خدمات فنی و مهندسی می باشد. همچنین شرکت پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات محصولات کروماتوگرافی مایع LC فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با انواع محصولات کروماتوگراف مایع LC توسط اساتید برجسته می باشد.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر