لوازم جانبی آون خلا

آون خلا آزمایشگاهی oven vacuum یا فور آزمایشگاهی  از حجم های بسیار کوچک تا حجم های بسیار بزرگ می باشد. آون خلاء آزمایشگاهی  حجم چمبر آون های دارای نمایشگر single می باشد . آون های آزمایشگاهی vacuum oven Universal دارای نمایشگر twin می باشد. آون خلا آزمایشگاهی  vacuum oven Universal  برای انتقال حرارت طبیعی و یا تهویه مطبوع  طراحی شده است.

آون خلاء آزمایشگاهی  oven Universal سری U  یک نابغه همه جانبه در میان آون های گرمایشی است که بسیاری از کاربردها را پوشش می دهد و برای دماهای بالاتر از 50 درجه سانتی گراد ایده آل می باشد. آون خلا آزمایشگاهی vacuum oven Universal سری U شرکت Memmert و MTI و France-ETUVES  با قابلیت انتخاب نوع انتقال گرما به دو صورت انتقال حرارت طبیعی و یا تهویه مطبوع عرضه می شود.

آون خلا آزمایشگاهی vacuum oven Universal مدل UF260plus شرکت Memmert برای کاربرد در صنایع، موسسات علمی و تحقیقاتی که نیاز به آون های گرمایشی و خشک کن دارند مناسب می باشد و با ترکیب دقت و ایمنی بالا، سهولت در کاربری بهینه را فراهم می آورد. آون های گرمایشی و خشک کن Universal شرکت Memmert دارای سیستم گردش هوای طبیعی و نمایشگر TwinDISPLAY می باشد.

 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر