سیرکولاتور

  سیرکولاتور آزمایشگاهی از جمله تجهیزات آزمایشگاه عمومی است که در بسیاری از آزمایشگاه های عمومی و صنعتی کاربرد دارد. دستگاه سیرکولاتور دارای قابلیت سرمایش و گرمایش سریع نمونه ها در تمامی محدوده های دمایی می باشد.

آنچه در هنگام خرید محصولات سیرکولاتور باید مد نظر داشت شامل عملکرد ، میزان کارآمدی ، مراقبت و تاثیر محیط بر روی چرخه عمر محصول می باشد.

شرکت مهرگان پرتوشار آماده ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات سیرکولاتور آزمایشگاهی از شرکت های معتبر و high-tech نظیر  Julabo و  JeioTech از بالاترین خدمات فنی و مهندسی می باشد.

محصولات سیرکولاتور ارائه شده توسط شرکت مهرگان پرتو شار علاوه بر مقرون به صرفه بودن ، با استفاده از دیرگداز ها و ویسکومترهای عالی باعث ایجاد کنترل دمایی بسیار دقیق و پایدار شده و با استفاده از پمپ های قوی جریان داخلی و خارجی ایجاد می کند. همچنین جنس بدنه سیرکولاتورهای ارائه شده توسط شرکت مهرگان پرتوشار از جنس استیل ضد زنگ بوده که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع سیرکولاتورهای آزمایشگاهی فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با سیرکولاتورهای مختلف مانند سیرکولاتور سرمایشی ، سیرکولاتور گرمایشی ، سیرکولاتور سرمایشی و گرمایشی توسط اساتید برجسته می باشد.

 

12مجموع 27 محصول
12مجموع 27 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر