آون آزمایشگاهی

      آون آزمایشگاهی ( Laboratory Oven ) یا فور آزمایشگاهی یکی از تجهیزات آزمایشگاهی است که در تمام آزمایشگاه های پژوهشی و صنعتی استفاده می شود. آون آزمایشگاهی به صورت آون خلا ، آون فن دار ، آون آزمایشگاهی معمولی و آون دما بالا تقسیم می گردد.

در انتخاب یک آون آزمایشگاهی ضروری است که بیشترین دمای آون آزمایشگاهی ، دقت دمایی آون آزمایشگاهی ، جنس بدنه داخلی آون آزمایشگاهی ، سیستم کنترل دمایی پایدار آون آزمایشگاهی ، یکنواخت بودن دمای درونی آون آزمایشگاهی و پایداری و عمر المنت های حرارتی یک آون آزمایشگاهی مورد مطالعه قرار گیرد.

متاسفانه محصولات آون آزمایشگاهی یا محصولات فور آزمایشگاهی ارزان از کنترلرهای دمایی ارزان، المنت های حرارتی با پایداری دمایی پایین، جنس بدنه بی کیفیت استفاده می کنند، این موارد سبب می شود که عمر مفید یک آون آزمایشگاهی حتی به 1 سال هم کشیده نشود.

شرکت مهرگان پرتوشار آماده ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات آون آزمایشگاهی از شرکت های معتبر و high-tech نظیر Memmert ، Jeiotech و ETUV با بالاترین خدمات فنی و مهندسی می باشد.

همچنین شرکت مهرگان پرتوشار با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع آون آزمایشگاهی فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های شرکت مهرگان پرتوشار برگزاری دوره های تخصصی در زمینه آموزش کار با آون های مختلف مانند آون خلا ، آون آزمایشگاهی معمولی و ... توسط اساتید برجسته می باشد.

 

12345...89مجموع 162 محصول
12345...89مجموع 162 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 4 کاربر