آنالیز اندازه گیری ذرات Photocore

     دستگاه اندازه ­گیری اندازه ذرات نانو یا روش تفرق نور پویا ( DLS ) از روی تغییرات الگوی نقطه‌ای که به صورت کم‌نور شدن و یا پر‌نور شدن نقاط تیره و روشن است، می‌تواند تغییرات شدت پرتوهای نور متفرق شده توسط ذرات را محاسبه کند که تعیین شدت تفرق پرتوهای نور، به اندازه‌گیری ذرات منتهی می‌شود . از طرفی در دستگاه اندازه گیری سایز ذرات DLS فهم ارتباط بین اندازه گیری ذرات و پتانسیل به نوعی به اندازه­ گیری پتانسیل جریان سیال زتا که توسط دستگاه سنجش پتانسیل جریان زتا انجام می­ شود، منجر خواهد شد و به نوعی بیانگر میزان مقاومت الکترواستاتیک بین ذرات است. این پتانسیل ایجاد شده به واسطه­ یون ها و گروه­ هایی از ذرات معلق در سیال و ماکرومولکول­ ها توسط دستگاه سنجش پتانسیل جریان زتا ، سنجیده و حالت (وضیعت) واقعی پراکندگی­ ها و محلول های حاوی ماکروموکول­ ها نیز در مدت زمان کوتاهی (چندین ثانیه) بررسی و آنالیز خواهد شد.

دستگاه آنالیز سایز ذرات نانو ضروری ترین دستگاه برای استفاده در آزمایشگاه های نانو می باشد. در انتخاب یک دستگاه تعیین اندازه ذرات DLS پارامتر هایی مانند گستره اندازه گیری ، دقت دستگاه آنالیز سایز نانو ذرات ، صحت دستگاه اندازه گیری اندازه ذرات نانو ، حساسیت دستگاه اندازه گیری اندازه نانو ذرات ، تکرار پذیری و حجم نمونه بسیار اهمیت دارند.

گروه فنی و مهندسی مهرگان پرتو شار با داشتن نمایندگی رسمی از شرکت Photocore روسیه ، آماده ارائه محصولات اندازه گیری اندازه نانو ذرات به روش تفرق نور پویا ( DLS ) و محصولات اندازه گیری پتانسیل زتا را از این کمپانی و کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی، در سراسر کشور دارد و با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه خدماتی از قبیل نصب، آموزش، تعمیر و ... را به تمامی محققین و پژوهشگران عزیز ارائه می دهد.

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر