آنالیز اندازه گیری ذرات Particle Metrix

     محصولات اندازه گیری اندازه ذرات DLS که بر اساس روش پراکنـدگی دینامیـکی نور یا تفرق نور پویا که اصطلاحاً DLS ) Dynamic light scattering ) نامیده می‌شود کار می کنند ، محصولات مناسبی برای تعیین سایز ذرات و توزیع ابعاد ذرات است. در روش DLS ) Dynamic light scattering ) ، از روی حرکت براونی ذرات در فاز سیال می توان توزیع ابعاد ذرات در یک محلول را مشخص کرد. اندازه‌گیری حرکت براونی ذرات بوسیله محاسبه میزان نوسانات شدت پرتوهای نور متفرق شده توسط ذرات کوچک و بزرگ تعیین می‌گردد.

دستگاه آنالیز سایز ذرات نانو ضروری ترین دستگاه برای استفاده در آزمایشگاه های نانو می باشد. در انتخاب یک دستگاه تعیین اندازه ذرات DLS پارامتر هایی مانند گستره اندازه گیری ، دقت دستگاه آنالیز سایز نانو ذرات ، صحت دستگاه اندازه گیری اندازه ذرات نانو ، حساسیت دستگاه اندازه گیری اندازه نانو ذرات ، تکرار پذیری و حجم نمونه بسیار اهمیت دارند.

گروه فنی و مهندسی پرتو شار با داشتن نمایندگی رسمی از شرکت Particle Metrix آلمان، آماده ارائه محصولات اندازه گیری اندازه نانو ذرات به روش تفرق نور پویا ( DLS ) و محصولات اندازه گیری پتانسیل زتا را از این کمپانی و کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی، در سراسر کشور دارد و با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان مجرب و با تجربه خدماتی از قبیل نصب، آموزش، تعمیر و ... را به تمامی محققین و پژوهشگران عزیز ارائه می دهد.

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر