سخن مدیر عامل

about us

 

شرکت مهرگان پرتوشار، از شرکت های پیشرو در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و آنالیز دستگاهی با بهره گیری از دانش بومی متخصصین برجسته  دانشگاه های کشور با روشی مبنی بر انتقال دانش فنی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی از سال 1371، راه اندازی شده است.
با افتخار اعلام می نماییم این شرکت تاکنون موفق به واردات و تامین تکنولوژی در زمینه تجهیزات الکتروشیمیایی، ابزار دقیق و آنالیز دستگاهی با همکاری شرکت های معتبرآسیایی و اروپایی گردیده است که با استفاده از مدیریت ارزشمند و سوابق اجرایی در بخش های دولتی و خصوصی کشور آمادگی هرگونه خدمت رسانی در حوزه آزمایشگاهی و صنعتی را دارا می باشد.
شرکت مهرگان پرتو شار متعهد به ارائه خدمات اعم از آموزش، نصب و راه اندازی، تعمیرات و خدمات پس از فروش در حوزه های اعلام شده می باشد. شرکت مهرگان پرتوشار ، به پشتوانه تجربیات خود با انگیزه بیشتری به آینده خواهیم پرداخت.

ماموریت ما ارائه راه حل های پایدار برای جامعه علمی ایران با ارائه پیشرفته ترین فناوری های خارج از کشور، در حوزه های آنالیز دستگاهی، ابزار دقیق، الکتروشیمی و آزمایشگاه عمومی می باشد.
شرکت مهرگان پرتو شار از شما مشتریان قدردانی می کند که برای تقریبا سه دهه به ما اعتماد کرده اند و برای ما فرصتی فراهم کردند تا جامعه علمی در حال توسعه ایران را فعال کنیم. 

 

محمود باقری

مدیر عامل

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر