سخن مدیر عامل

10 / 10
از 1 کاربر

about us

 

گروه پرتوشار مهرگان ، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و آنالیز دستگاهی ، با بهره گیری از دانش بومی متخصصین برجسته  دانشگاه های کشور با روشی مبنی بر انتقال دانش فنی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی از سال 1992، راه اندازی شده است.
با افتخار اعلام می نماییم این شرکت تاکنون موفق به واردات و تامین  تکنولوژی در زمینه تجهیزات الکتروشیمیایی، ابزار دقیق و آنالیز دستگاهی  با همکاری شرکت های معتبرآسیایی و اروپایی گردیده که با استفاده از مدیریت ارزشمند و سوابق اجرایی در بخش های دولتی و خصوصی کشور آمادگی هرگونه خدمت رسانی در حوزه آزمایشگاهی و صنعتی را دارد.
گروه مهرگان پرتو شار متعهد به ارائه خدمات اعم از آموزش، نصب و راه اندازی، تعمیرات و خدمات پس از فروش در حوزه های اعلام شده می باشد.

ما با افتخار و با تقریبا 30 سال خدمت فعال اعلام می کنیم، پرتو شار مهرگان به شدت تلاش می کند تا پیشرفت علم و تکنولوژی پیشرفت را در ایران گسترش دهد. شرکت در تلاش است تا مجموعه ای از تکنواوژی ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و به ارائه خدمات با کیفیت متعهد باشد. بنابراین، ما به تجربیات مان با افتخار نگاه می کنیم، در حالی که همچنان به آینده با انگیزه بیشتری خواهیم پرداخت.
ماموریت ما ارائه راه حل های پایدار برای جامعه علمی در ایران با ارائه پیشرفته ترین فن آوری های خارج از کشور، در حوزه های آنالیز دستگاهی، ابزار دقیق، الکتروشیمی و آزمایشگاه عمومی می باشد.
گروه پرتو شار از شما مشتریان قدردانی می کند که برای تقریبا سه دهه به ما اعتماد کرده اید و برای ما فرصتی فراهم کردید تا جامعه علمی در حال توسعه ایران را فعال کنیم. 

 

محمود باقری

مدیر عامل

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :