دستگاه تست باتری | باتری تستر

دستگاه های تستر باتری معمولا دارای چندین کانال و مناسب برای انجام تحقیقات در زمینه مواد و بهینه سازی کارایی این مواد در باتری ها طراحی شده اند. تستر باتری دارای دامنه جریان و دامنه ولتاژ متنوع بر اساس نیاز کاربر و دارای دقت اندازه گیری در محدوده دلخواه کاربر است که دقت اندازه گیری جریان و ولتاژ در این تستر باتری ها بر اساس محدوده اندازه گیری مورد نیاز کاربر تعیین می شود. اکثر دستگاه های تستر باتری دارای زمان و سرعت نمونه برداری مناسبی هستند که سرعت بالای نمونه برداری داده و اطلاعات تستر باتری این امکان را به کاربر می دهد تا به دیتاهایی با دقت بالاتر دسترسی داشته باشد.

 

دستگاه های تستر باتری، نه تنها قابلیت پشتیبانی از تست های مرتبط با مشخصه یابی باتری ها را دارا هستند و به طور تخصصی برای ارزیابی ویژگی های انواع باتری ها طراحی شده اند بلکه اکثر تستر باتری های ارائه شده، قابلیت انجام و پشتیبانی تست های الکتروشیمیایی مانند خوردگی، آنالیزهای الکتروشیمیایی، ولتامتری چرخه ای، کرنوآمپرومتری و کرنوپتانسیومتری و در بعضی موارد تست امپدانس را نیز انجام می دهند.

 

دستگاه های تستر باتری با تعداد کانال های متنوع بر اساس نیاز و تقاضای مشتری و کاربر، برای انجام بررسی های طول عمر، چرخه پذیری، قابلیت شارژ و دشارژ در سرعت های مختلف یا تست C rate ایده آل هستند. با توجه به طراحی تستر باتری به صورت تخصصی برای انجام تست های باتری و قابلیت آنها در نمونه برداری اطلاعات با سرعت بالا، قابلیت اطمینان به این تستر باتری ها را بیشتر می کند.

 

انواع تستر باتری ارائه شده در این شرکت و ویژگی های آنها در ادامه مشخص شده است:

 

1-    تستر باتری ساخت شرکت WonaTech کره جنوبی در مدل های متنوع با دامنه جریان بالا، متوسط و پایین که تستر باتری های مذکور دارای قابلیت اعمال جریان های وسیع از 5 آمپر تا 10 میلی آمپر براساس نیاز و سفارش مشتری هستند.

 

2-    تستر باتری ساخت شرکت Kikusui کشور ژاپن، این تستر باتری قابلیت افزودن ماژول امپدانس به تستر را دارد و در محدوده وسیعی از جریان و ولتاژ قابل سفارش هستند.

 

3-    تستر باتری ساخت شرکت MC Science کشور کره جنوبی دارای تنوع تعداد کانال و محدوده ولتاژ و جریان متنوع می باشد.

 

4-    تستر باتری ساخت شرکت Hokuto Denko کشور ژاپن دارای 8 کانال در سه محدوده جریان بر اساس نیاز کاربر ارائه می شود.

 

1مجموع 14 محصول
1مجموع 14 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :